Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar bus atimta Lietuvos pilietybė iš M. Drobiazko?

09.13 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rusijoje gyvenanti ir Lietuvos pilietybę turinti ledo šokėja Margarita Drobiazko sako nedalyvaujanti Rusijos propagandoje, ji tikina skleidžianti „kultūros ir gėrio šviesą". „Tai, kas dabar vyksta tarp Rusijos ir Ukrainos, yra labai skaudu. Tragedija milijonams žmonių ir šeimų. Rusija yra mano tėvo tėvynė, Ukraina – mano motinos tėvynė. Visur yra giminių ir artimų žmonių, kurie kenčia ir kurių kančia kasdien pripildo mano širdį", – Pilietybės komisijai skirtame atvirame laiške rašo ledo šokėja. Kaip vertinti jos poziciją ir argumentus?

Diskutuoja: Seimo narė Dalia Asanavičiūtė, signataras Vytautas Plečkaitis, Mykolo Romerio universiteto dėstytojas, politologas dr. Saulius Spurga, Seimo Ateities komiteto pirmininkas prof. Raimundas Lopata.

Antroji laidos dalis. Europos Komisijos sankcijų išaiškinime nurodoma konfiskuoti atvykstančius į ES Rusijoje registruotus automobilius, taip pat atvykstančių piliečių asmeninius daiktus – išmaniuosius telefonus, kompiuterius, juvelyrinius dirbinius. Kodėl EK nusitaikė į automobilius su rusiškais numeriais? Laidoje dalyvauja užsienio reikalų viceministrė, ambasadorė Jovita Neliupšienė.

Nuotrauka: Erikas Ovčarenko/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai