Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar 2020 m. biudžetas išves į gatves nepatenkintuosius?

11.18 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Savivaldybių ugniagesiai antradienį rengia protestą prie Vyriausybės, reikalaudami užtikrinti reikiamą finansavimą, kad atlyginimai būtų išmokėti laiku, netektų dirbti viršvalandžių.

Ūkininkai stato žalius kryžius, apie streiką užsimena mokytojai, 96 proc. Vilniaus universiteto dėstytojų pritaria protestui. „Tai yra tiesiog lėtinis nusivylimas, pavadinkim mediciniškai. Nieko naujo“, – apie biudžetinis asignavimus medikams sako gydytojas Valdas Pečeliūnas.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga prašo kantrybės ir sako, kad ministerija tesės įsipareigojimus kitąmet kelti medikų atlyginimus, jei skiriamas papildomas lėšas įstaigos nukreips šiam tikslui ir prašo medikų kantrybės.

Laidoje dalyvauja VU sociologė Rūta Žiliukaitė, Medikų sąjūdžio atstovas Vytautas Kasiulevičius, premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Algis Lisauskas, VDU profesorius Algis Krupavičius.

New Bitmap5

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai