Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar 2019 m. reikėtų pabaigti sukioti laikrodžius?

2018-11-12, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Europos Komisija su Europos Sąjungos šalimis vykdo viešąsias konsultacijas ir siūlo joms pačioms pasirinkti, ar atsisakyti laiko sukiojimo nuo 2019 metų.

Per internete surengtą reprezentatyvią apklausą 84 proc. respondentų iš 4,6 mln. pasisakė prieš laikrodžių sukiojimą dukart metuose. Daugiau nei pusė šalių pasisakė už tai, kad reikėtų sustabdyti laiko sukiojimą. Tik trys šalys pasisakė už tai, kad laiko sukiojimas turėtų likti, kitos pasakė, kad yra dar neapsisprendusios, sako susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Laidoje dalyvauja LPK vykdantysis direktorius Ričardas Sartatavičius, Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Technologijų vertinimo skyriaus vadovė Raimonda Janonienė, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir gydytojas, prof. Vytautas Kasiulevičius.

xx25

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai