Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Metiniai pokalbiai darbe: būti ar nebūti?

2022-12-27, Antradienis 11:05
Lina Luneckienė

Atsiras nemažai vadovų ir darbuotojų, kurie sakys, kad metiniai pokalbiai yra tik laiko gaišimas, niekur nevedantys formalūs pokalbiai, varnelių dėliojimas, mistiškas veiklos vertinimas ir niekuo nepagrįsti keliami tikslai. Jei po metinių pokalbių nei vieni, nei kiti, laikui bėgant, nemato jokių pokyčių, tuomet požiūris į šį vertinimą tampa neigiamu.

Tačiau bus ir tokių, kurie metiniuose pokalbiuose mato gerokai daugiau naudos. Ypač, jei vadovas užtikrina atvirą, pasitikėjimu grįstą bendravimą, duoda grįžtamąjį ryšį, vertinimas yra paremtas skaičiais ir rodikliais, o ne emocijomis, iškeliami ir siekiami įmonei bei darbuotojui naudingi, pasiekiami tikslai.

Taigi, kaip yra iš tiesų? Apie tai laidoje kalbamės su RIta Karavaitiene, darbo paieškos platformos CV-online marketingo vadove.

Laidą „Darbo klubas" pristato CV-Online - patikimas partneris ieškantiems darbo ar darbuotojų.

Ieškote darbo? Apsilankykite www.cvonline.lt. Kandidatuokite nevaržomai.

Ieškote darbuotojų? Kreipkitės į asmeninius CV-Online personalo paieškos konsultantus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai