Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Svarbūs darbai kieme esant tokiam sniegui. Unikalus sveikatingumo sodas Lietuvoje

2021-01-30, Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Sniegas dažniausiai padeda augalams, o ne jiems kenkia. Laidoje aptarsime, kada sniegas yra pagalba, o kada jis žalingas. Aptarsime, kokius darbus būtina padaryti kieme šį savaitgalį, kol sniego sluoksnis toks storas ir sunkus. Neužmiršime ir žolinių augalų, ir medžių bei krūmų, ir statinių, kurių lengvas konstrukcijas slegia stori sniego patalai. Betgi ne visiems tas sniegas baisus: aptarsime, kokios daržovės dar dabar gali būti iškastos darže iš po sniego ir kaip skaniai jos gali atsidurti ant mūsų stalo. Laukine Renatos Ničajienės recepto – šalavijų traškučių.

Kol sniegas už lango, keliaukime į kvepiančią vasarą. Pristatome unikalų sveikatingumo sodą – Lina Liubertaitė kalbina kraštovaizdžio architektę Viktoriją Gričėnaitę. Jos sukurtas projektas, jau pradėtas įgyvendinti Klaipėdos botanikos sode, yra analogų pasaulyje neturintys gydomieji sodai. Juose apjungiami visi pojūčiai, kuriems dedikuotos garsų, spalvų ir kvapų kupinos erdvės. Laidoje sužinokite, kokie augalai ramina, kurie tonizuoja, ir kaip grupuoti kvepiančius augalus, jeigu norėtumėt aromatingą erdvę susikurti savo kieme.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai