Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pomidorų auginimas. Veja kaip dizaino elementas.

2020-03-14, Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Šios laidos rubrikos „Sezoninė virtuvė“ herojai – visų mėgstami pomidorai! Kalbamės apie tai, kaip pasirinkti sėklas auginimui šiltnamyje arba lauke, ar verta pasidauginti sėklų pačiam, kaip ieškoti informacijos apie veislių ypatybes, kad pavyktų neprašauti ir skanių pomidorų šiais metais užsiauginti. Renata Ničajienė apžvelgs, kokie pomidorai kokiems patiekalams tinka labiausiai, pasidalins skaniais receptais bei patarimais, kuo ne sezono metu pakeisti šviežius pomidorus.

Rubrikoje „Geltonas karutis“ Lina Liubertaitė kartu su kraštovaizdžio architekte Liną Puodžiūte Ragauskiene aptars vieną iš svarbiausių darbų pavasarį – vejos priežiūrą. O ar žinojote, kad veja gali būti stipriausias dizaino elementas jūsų kieme, kuris pakeis sklypo vaizdą iš esmės, jeigu tik padarysite kelis pokyčius? Apie juos – šioje „Augalų entuziastų“ laidoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai