Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ir vėl auginsiu arbūzus balkone

04.03 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė

Vaiva Žostautė turėjo tik 7 kvadratinių metrų balkoną, tačiau jame tilpo ne tik pomidorai, salotos, bet ir saldus arbūzas, nedideliame vazone užaugintas iki teniso kamuoliuko dydžio. Jeigu būtų daugiau dėmesio skyrusi, Vaiva tikrai būtų ir didesnį arbūzą užsiauginusi. Bet ji sako, kad net ir nepatyrę miestiečiai, turėdami tik palangę ar nedidelį balkoną, gali drąsiai užsiauginti įvairių daržovių – kartais tereikia pradėti, o augalai daug kantresni, nei mes manome.

Laidoje Vaiva papasakos apie remontantines braškes, nuolat derančias balkone, apie gražgarstes, kurios vazone puikiai jaučiasi, o derlių tenka net išdovanoti, apie pomidorų auginimą ir labiausiai pasiteisinusias rūšis, bei apie agurkus balkone, kurie gali būti auginami ir dėl maisto, ir dėl grožio.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai