Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Graikiniai ir lazdynų riešutai kaip sezoniniai ingredientai. Orchidėjos, išlipusios iš standartų

2020-10-17, Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Rubrikoje „Sezoninė virtuvė“ apkalbėsime rudeninį riešutų derlių. Kaip jų užsiauginti savo soduose? Ne tik tradicinių lazdynų, bet ir graikinių riešutmedžių. Pasidalinsime rudenišku Valdorfo salotų receptu su karamelizuotais riešutais ir papasakosime, kaip laikyti riešutus, kad jie kuo ilgiau išliktų skanūs.

Rubrikos „Geltonas karutis“ tema – orchidėjos. Įprasti falenopsiai buvo madingi prieš dešimtmetį ir jokia dizaineriška interjero nuotrauka buvo neišbaigta, jeigu ten nestovėjo orchidėja su trim žiedais. Tačiau dabar ne tik atradome daug kitų kambarinių gėlių, bet ir orchidėjas galime matyti gerokai plačiau. Laidoje svečiuojasi Skaistė Pranaitė, kuri papasakos apie įdomesnes jų rūšis, apie kolekcininkus, kurie jas siunčiasi iš įvairių pasaulio šalių, apie ypatingas veisles. Sužinokite naujas orchidėjų istorijas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai