Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Baklažanai mūsų lėkštėse. Japoniško sodo kūrimas su Laura Popkyte Fukomoto

10.03 Šeštadienis 09:00
Lina Liubertaitė, Renata Ničajienė

Anksčiau buvo rekomenduojama, kad baklažanus prieš vartojant būtina palaikyti su druska, kad dingtų kartumas, tačiau dabar yra daug naujų veislių, su kuriomis nereikia gaišti ir to daryti. Ar žinojote, kad baklažanų galima užsiauginti patiems čia Lietuvoje? Apie baklažanų auginimą ir lengvai pagaminamus patiekalus kalbamės rubrikoje „Sezoninė virtuvė“.

Po pertraukos persikeliame į rytietiško stiliaus kiemus. Japoniškas sodelis jau seniai madingas, tačiau jau tiek kičo prisižiūrėjome, kad nebežinome, kur yra nevykusi kopija, o kur subtilus autentiškas dizainas. Apie japoniško sodo filosofiją, apie darbus Japonijoje ir jų tąsą Lietuvoje kalbamės su Laura Popkyte Fukumoto. „Geltono karučio“ rubrikoje ši kraštovaizdžio architektė papasakos apie savo kelią į Japoniją, apie kruopštumą ir gamtos atkartojimą želdynuose, apie savo darbus Lietuvoje ir idėjas, kurias ji užkoduoja japoniškais simboliais.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai