Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Verslus jaunimas: kas padeda startuoti?

2021-10-26, Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Retas jaunuolis imasi iniciatyvos ir pradeda kurti verslą. Viena dalis jaunimo bijo didelių įsipareigojimų, kiti susiduria su žinių stoka, todėl atsisako idėjų vystymo. Šiandienos laidos tema – verslus jaunimas: kas padeda startuoti? Apie tai, kaip išdrįsti jaunimui pradėti verslą ir kur gauti pagalbos startuojant.

Diskutuoja „Startup Wise Guys“ generalinė partnerė Jonė Vaitulevičiūtė, Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto profesorė Rūta Čiūtienė, „Trys Kubai“ įkūrėjas Darius Kniūkšta ir „Kilo Health“ direktorė Lina Jasaitė.

Laidą „Atviras pokalbis" pristato Lietuvos verslo konfederacija įgyvendindama projektą „Jaunimas veikia!", kuris finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai