Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vėl propaganda iš Kremliaus ir Lukašenkos: kiek dar užteks fantazijos meluoti?

2024-05-23, Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Pastaruoju metu vėl iš Rusijos ir Baltarusijos pusės daugėja propagandos ir puolimo prieš Baltijos šalis. Rusijos valdžia toliau bando persekioti su paminklų sovietų kariams nukėlimu susijusius Baltijos šalių politikus ir valdininkus. Iškėlus baudžiamąsias bylas dėl šių „istorinių vertybių“ sugadinimo bei sunaikinimo, šįkart paskelbta Estijos ir Lietuvos politikų bei valstybės tarnautojų paieška. Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka pabrėžė naikinančio branduolinio karo pavojų, jei Vakarai didins spaudimą Rusijai dėl Ukrainos. „Vienas neatsargus žodis, vienas judesys gali sukelti ginkluotą konfrontaciją ir net atominio ginklo panaudojimą.

Diskutuoja:  Lietuvos Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas Vilmantas Vitkauskas ir propagandos ekspertas Viktoras Denisenko.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai