Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Senjorų savanorystė ir etnokultūra. Šviesuoliai vartotojiškoje visuomenėje

11.06 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Savanorystė – tai būdas senjorams atitolinti senatvę, prailginti ir įprasminti greit bėgantį gyvenimą, keisti aplinką, nelikti vienišam, tobulėti bet kokiame amžiuje, keisti požiūrį į pagyvenusius žmones, susirasti bendraminčių ir draugų... ir, galiausiai, išlikti energingam, sveikesniam be vaistų. Kokia šiandien savanorystės situacija ir galimybės senjoru tarpe?

Diskusijoje dalyvauja Seimo narys Robertas Šarknickas, prof., hab. ekonomikos ir socialinių mokslų dr., apdovanota „Lietuvos savanorė 2011“( Vilnius International Club prizas), medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“, realia savo veikla žmogus – „Rotary klubas“ Zina Gineitienė, buvęs verslininkas, statybinės firmos savininkas, Įkūręs viešąją įstaigą „Lietuvos namai Antanas Šakinis ir Andrius Kairys, atsakingas už Bočių Senelių ir vaikų namų įkūrimą.

 

Komentarai


Naujausi epizodai