Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sekmės receptų finalas: tai kas inovatyviausias?

12.07 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Baigėsi Žinių radijo projektas „Sėkmės receptai“ – metas apibendrinti ir paskelbti rezultatus. Šio rudens „Sėkmės receptų“ projekto tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį į smulkių ir vidutinių įmonių diegiamus inovatyvius sprendimus, atskleisti įmonių kūrybiškumą, originalumą, sprendimų tvarumą. Nes juk naujovės skatina eiti į priekį, lengvina procesus, mažina sąnaudas, kartais išgąsdina darbuotojus ir/ar klientus, kartais skatina džiaugtis, kartais – liūdėti, bet be jų nebūtų judėjimo į priekį ir progreso, kurį turime. Be naujovių, idėjų ir jų įgyvendinimo, tikėtina, vis dar žiebtumėme ugnį trindami akmenį į akmenį ir lakstytume po miškus apsijuosę gyvūnų kailiais.

Laidoje dalyvauja projekto „Sėkmės receptai“ ekspertų komisijos narys, UAB „Scorify“ valdybos narys Anatolijus Kisielis, ekspertų komisijos narys, marketingo ekspertas, konsultantas, LiMA valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ autorius ir vedėjas, Giedrius Juozapavičius, laidos „Sėkmės receptai” vedėja Eglė Gabrytė, projekto "Sėkmės receptai" nugalėtojos - UAB "Agrodronas" - direktorius Mindaugas Dorelis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai