Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sėkmės receptai: kaip verslas ruošiasi taupyti energiją?

2022-10-18, Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Europoje skamba grėsmingi raginimai ruoštis šaltai ekonominei žiemai. Dalis stambių verslų jau šiandien atvirai kalba: be valstybės pagalbos bankrutuosime nė nesulaukę žiemos. Todėl šį rudenį Žinių radijuje startuoja „Sėkmės receptų“ projektas, kuriame įmonės kviečiamos dalintis savo istorijomis, kokių veiksmų jos ėmėsi stipriai išaugus energijos išteklių kainoms, kaip pertvarkė savo veiklą, kaip pradėjo, o gal ir iki šiol taupė energetinius, žmogiškuosius, finansinius ar kitokius išteklius ar padėjo tai daryti kitiems. Ar taupymas rodo bėdą ir reiškia gėdą, o gal priešingai – atskleidžia įmonės kūrybiškumą, jos veiklos tvarumą ir leidžia iš kilusios problemos gauti anksčiau neplanuotos naudos?

Klausytojų ir ekspertų komisijos balsais išrinktos išradingiausiai taupančiomis pripažintos šio projekto dalyvės bus apdovanotos nemokamais Žinių radijo reklamos paketais. „Sėkmės receptų“ konkurse šiuo metu vyksta dalyvių registracija. Jei susidomėjote, anketą rasite sekmesreceptai.ziniuradijas.lt.

Laidoje dalyvauja Ekspertų komisijos nariai: UAB „Noviti“ direktorius Linas Armalys, UAB „Energus Group“ generalinis direktorius Povilas Šidlauskas, socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, VšĮ „Už švarią Lietuvą“ vadovas, pokyčių lyderis, visuomenininkas Giedrius Bučas ir marketingo ekspertas, konsultantas, Lietuvos marketingo asociacijos valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ autorius ir vedėjas Giedrius Juozapavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai