Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ne skandinavai pirmauja skyrybomis, o mes: kaip tai paaiškinti ir keisti?

2020-08-05, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Europos Sąjungoje bendrinis skyrybų skaičius didžiausias Lietuvoje ir Latvijoje: tūkstančiui gyventojų tenka 3,1 skyrybų. Pagal atnaujintą „Eurostat“ statistiką mes rimtai lenkiame netgi tradiciškai skyrybomis pasižyminčius skandinavus.

Kokį signalą rodo tokie duomenys ir kiek jie pagrįsti? Ar skyrybos yra vien tik individuali, ar vis dėlto sisteminė, bendro psichosocialinio lauko bėda? Kodėl toks jų lygis vyrauja katalikiškame krašte – negi netgi priesaika „kol mirtis mus išskirs“ nepadeda? Kiek santuokinę kokybę gali pagerinti terapinės paslaugos?

Diskutuoja Demografinių tyrimų instituto sociologė Aušra Maslauskaitė, Šeimos ir saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ psichologė psichoterapeutė Asta Groblytė, Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos pirmininkė Violeta Vasiliauskienė, parlamentarė, psichologė Dovilė Šakalienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.