Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujoko sindromas – kaip jo išvengti darbdaviams?

10.01 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Po universiteto į darbo rinką ateinantys specialistai dažnai stokoja darbui reikalingų įgūdžių. Ypač ši tendencija opi technologijų srityje, kur technologijos sparčiai keičiasi ir sensta.

Specialistų patirties stygių pažangūs darbdaviai malšina patys juos rengdami įmonės viduje arba viliodami iš kitur. Kokia aukštojo mokslo paskirtis, jeigu per ketverius metus darbo rinkai jis neparengia? Ko trūksta, kad baigusieji studijas, iškart sugebėtų dirbti aukšto lygio bendrovėse?

Kas lemia alternatyvų aukštosioms atsiradimą?

Apie tai kalbamės su IT švietimo startuolio „Turing College“ vienu iš įkūrėjų ir jo vadovu Luku Kaminskiu, dirbtinio intelekto asociacijos vadovu, „Vinted“ mašininio mokymo komandos vadovu ir duomenų mokslo programos vadovu Dovydu Čeilutka bei Kauno Technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto docentu Nerijumi Čepuliu.

Komentarai


Naujausi epizodai