Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Krymas karo metu: kokie pokyčiai vyksta?

09.08 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai prezidentas Gitanas Nausėda viešėjo Ukrainoje. Krymo platformos rėmuose buvo aptarinėjamas Krymo likimas. Krymo platforma – diplomatinė Ukrainos iniciatyva, skirta atkreipti tarptautinės bendruomenės dėmesį į Rusijos 2014 m. įvykdytą neteisėtą Krymo aneksiją. Iniciatyva siekiama sukurti tarptautinį koordinavimo mechanizmą, skirtą Krymo klausimui grąžinti į tarptautinę darbotvarkę ir palengvinti Ukrainai atgauti Krymo kontrolę. Vyksta karas, okupantai elgiasi pusiasalyje kaip savo namuose. Kokių pokyčių ir kokių sprendimų gali tikėtis Krymas?

Diskutuoja: Lietuvos prezidento atstovas Ukrainos Krymo autonominės Respublikos ir Sevastopolio miesto deokupacijos ir reintegracijos patariamojoje taryboje prof. Adas Jakubauskas, prezidento vyriausioji patarėja užsienio politikos klausimais Asta Skaisgirytė ir Ramūnas Trimakas, istorikas, humanitarinių mokslų daktaras.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai