Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių pokyčių reikia teisininkų bendruomenei?

2022-12-09, Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Praėjusią savaitę pirmą kartą teisininkų bendruomenė – teisėjai, advokatai, prokurorai – diskutavo apie jų profesijų nepriklausomumą, bendrą Lietuvos teisinės sistemos problematiką bei ieškojo galimų išeičių, sprendimų būdų, kas iš esmės padėtų išlaikyti stiprias šių teisininkų profesionalų bendruomenes, nepriklausomas teismų sistemos grandis bei, apskritai, pasitikėjimą Lietuvos teisine sistema.

Kokių pokyčių siekia teisėjai, prokurorai ir advokatai? Ar pačioje teisminėje valdžioje veikia stabdžių ir atsvarų sistema? Ar galima kalbėti apie valdžių padalinimo principą pačios teisminės sistemos viduje? Kokio tarpusavio teisėjų, prokurorų ir advokatų profesinio bendravimo siekiame? Koks turėtų būti tarpusavio santykių etalonas? Ar reikia tam raštiško reglamentavimo ar pakanka susitarimo laikytis tarpusavio santykio etalono?

Diskutuoja: Generalinė prokurorė Nida Grunskienė, Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė ir Advokatų tarybos pirmininkas Mindaugas Kukaitis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.