Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokį poveikį ES gali turėti mažėjantis rinkėjų aktyvumas?

2018-12-12, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai dienraštis „Lietuvos žinios“ rašė: „Paradoksas – daugelis Europos Sąjungos piliečių teigiamai žiūri į pačią Sąjungą ir gan pozityviai vertina Europos Parlamento (EP) veiklą, tačiau kuo toliau tuo rečiau ateina į EP rinkimus. Dar blogiau, kad po kitų metų gegužės antroje pusėje įvyksiančių rinkimų į EP gali sugužėti tie, kurių tikslas yra griauti ES“.

Laidoje dalyvauja Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala, diplomatas, buvęs ES ambasadorius Rusijoje, euroderybininkas Vygaudas Ušackas ir Seimo Europos reikalų komiteto narys Egidijus Vareikis.

Projektą bendrai finansavo Europos Sąjunga vykdant Europos Parlamento dotacijų programą komunikacijos srityje. Europos Parlamentas nedalyvavo rengiant projektą ir nėra atsakingas už projekte pateikiamą informaciją ar nuomones ir nėra su jomis susaistytas. Už minėtą informaciją ir nuomones vadovaujantis taikytinais teisės aktais atsakingi tik autoriai, kalbinti asmenys, redaktoriai arba programos transliuotojai. Europos Parlamentas taip pat nėra atsakingas už bet kokią tiesioginę ar netiesioginę žalą, galinčią kilti dėl projekto įgyvendinimo.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai