Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko trūksta Lietuvos futbolui?

2023-08-03, Ketvirtadienis 09:10
Lukas Oželis

Apie prastą Lietuvos futbolo situaciją kalbama jau daugelį metų. Lietuvos futbolo rinktinė šiuo metu FIFA reitinge užima 144-ąją vietą. Frustraciją kelia ir naujo stadiono Vilniuje klausimas. Laukiama, kada užaugs nauja talentinga karta, gebanti žaisti gražų ir kokybišką futbolą. Tiesa, yra ir pozityvių ženklų – vienas iš jų yra naujas stadionas Kaune. Vilties suteikia ir Gvido Gineičio žaidimas Italijos futbolo lygoje už „Torino" komandą. Praėjusį sezoną Vilniaus „Žalgiris" dalyvavo Europos konferencijų lygoje. Atrodo, jog žmonių besidominčių Lietuvos futbolu skaičius auga. Tad, ko dar trūksta Lietuvos futbolui?

Apie Lietuvos futbolo situaciją diskutuosime su sporto žurnalistais Nerijumi Kesminu ir Evaldu Gelumbausku bei feisbuko puslapio „Vienuolika" redaktoriumi Donatu Šadbaru.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai