Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko reikia, kad verslas augtų?

2024-03-13, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Stabilus ir augantis verslas – kiekvieno verslo savininko svajonė. Kokių veiksmų ir priemonių imasi įmonės, kad „išaugtų iš vystyklų“ ir tvariai augtų toliau? Kas padeda ar padėjo vienai ar kitai įmonei? Koks gi tas patikimas sėkmės receptas?

Būtent tai ir sieksime išsiaiškinti Žinių radijo organizuojamame pavasario projekte „Sėkmės receptai”, kuriame šįkart rinksime Originaliausiai verslą auginančią įmonę. Projekto partneris – „Noviti Finance”.

Tad, ko tikėtis iš šio projekto, aptarsime su „Sėkmės receptų” ekspertų komisijos nariais.

Laidoje dalyvauja: UAB „Noviti“ direktorius Linas Armalys, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, „Compensa Life“ verslo plėtros vadovas, Žinių radijo laidos „Ekonominiai pietūs“ vedėjas Marius Dubnikovas ir marketingo ekspertas, konsultantas, LiMA valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ vedėjas Giedrius Juozapavičius.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai