Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas vyksta darbo rinkoje?

05.02 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Gegužės 1-oji – Tarptautinė darbo žmonių šventė. Sunku pasakyti, ar tikrai šiai dienai skirtose eisenose dalyvaujantys piliečiai jaučiasi švenčiantys. Ekonomistai prognozuoja ekonomikos lėtėjimą, kai kas mano, kad turėsime išgyventi dar vienus nelengvus metus. Tačiau įvairios rinkos tyrimų bendrovės prognozuoja, kad nepaisant sulėtėjusio ekonominio vystymosi ir prognozių apie dar sunkesnius laikus, šių metų darbo rinkos tendencijos Lietuvoje ir Baltijos šalyse – gana pozityvios. Tyrimai rodo, kad dauguma įmonių šiemet planuoja ne tik samdyti daugiau darbuotojų, bet ir didinti atlyginimus vidutiniškai 8 proc. Kas vyksta darbo rinkoje?

Diskutuoja: Pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Profesinių sąjungų konfederacijos vadovė Inga Ruginienė ir socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai