Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip paskatinti socialinį verslą Lietuvoje?

03.13 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Valstybėje yra daug socialinių problemų, kurios ilgus metus yra sprendžiamos neefektyviai. Pavyzdžiui, nors Lietuvoje eilę metų daug Europos Sąjungos investicijų yra skiriama socialinei sričiai, bet kas penktas šalies gyventojas gyvena žemiau skurdo ribos. Akivaizdu, kad šioje srityje reikia inovacijų, kurios padėtų taupant resursus, kurti geresnę socialinę aplinką ir kurias jau šiai dienai gali pasiūlyti rinka. 

Kita vertus, palaipsniui auga kritinė masė žmonių, kurie nori kurti ilgalaikius ir tvarius socialinius pokyčius ir mato tai kaip savo pagrindinę veiklą. Klausimas - kaip galime padėti socialinio verslo iniciatyvoms ir jas įgyvendinantiems žmonėms kurti verslius ir gerus darbus.

Laidoje dalyvauja Socifaction programos bendraįkūrėjos – NVO Avilio vadovė Monika Juknienė, Geri Norai LT partnerė, Junior Achievement Lietuvoje vadovė Andželika Rusteikienė ir socialinė verslininkė Violeta Masteikienė, viena iš Socifaction programos partnerių.

 

Laidos partneris - Britų taryba.

Komentarai


Naujausi epizodai