Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip padėti vienišiems senjorams?

10.20 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Nemažai vyresnio amžiaus žmonių jaučiasi vieniši: gyvena nutolusiose ir sunkiau pasiekiamose vietovėse, išgyvena netektis, sunkiai serga, neturi su kuo nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti ar tiesiog pasidalinti dienos džiaugsmais ar rūpesčiais. Be to mažėja dar gyvų draugų ratas, o bendravimas su savo darbingo amžiaus vaikais apsiriboja tik reikalų aptarimu – ar senoliui nieko netrūksta, ką nupirkti.

Tačiau dauguma nežino, kad veikia įvairios pagalbos linijos, kurios tuoj pat gali suteikti senjorams emocinę ir psichologinę pagalbą. Kur kreiptis, kai sieloje ir širdyje sunku, sužinosite „Atvirame pokalbyje“.

Pašnekovai: M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo – Sidabrinės linijos – steigėja Kristina Čiuželienė, Sidabrinės linijos savanorė-senjorė Aldona, psichologė, dr. Aistė Pranckevičienė.

Laida „Atviras pokalbis" rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai