Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Lietuvos verslas padeda saugoti gamtą?

05.31 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Mokslininkai jau ne vienerius metus skelbia, kad dėl stiprėjančio šiltnamio efekto, didėjančio vartojimo Žemė atsidūrė ant bedugnės krašto ir tik nuo mūsų priklauso, ar pavyks ją išsaugoti ateities kartoms. Norėdamas atkreipti visuomenės dėmesį į gamtos saugojimo svarbą, Žinių radijas šį pavasarį vykdo projektą „Sėkmės receptai“, kuriame Lietuvoje veikiančios įmonės Žinių radijo laidose pasakoja, kokius smulkius ar strateginius sprendimus jos įdiegė ar diegia, kad jų įmonės veikla būtų draugiškesnė aplinkai.

Šiandien šis projektas pasiekė finišo tiesiąją – šiandien jau turime apibendrintus konkurso rezultatus ir skelbsime projekto nugalėtoją, kuriam atiteks ir Žinių radijo įsteigtas prizas – reklamos Žinių radijuje paketas.

Laidoje dalyvauja projekte „Sėkmės receptai” dalyvaujančių įmonių idėjas vertinsiančios Ekspertų komisijos nariai: verslo paskolas teikiančio nebankinio finansuotojo „Noviti“ direktorius Linas Armalys ir VŠĮ „Už švarią Lietuvą“ vadovas, socialinės inciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, pokyčių lyderis, visuomenininkas, socialinis verslininkas Giedrius Bučas, marketingo ekspertas, konsultantas, LiMA valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ autorius ir vedėjas Giedrius Juozapavičius ir įmonės nugalėtojos - bendrovės "IT Max" direktorius Arnas Bebrauskas.

 --

Projekto laimėtojai:

I vieta - UAB "IT Max", užsiimanti naudotos kompiuterinės įrangos pirkimu iš įmonių, įrangos atnaujinimu ir „antro gyvenimo“ suteikimu naudotai įrangai.
II vieta - MB "Tvaru Kvadratu" (prekinis ženklas - Sustain Academy),  organizuojanti tvarumo mokymus ir padedanti inicijuoti tvarumo projektus organizacijose.
III vieta - UAB "Soli Tek cells" (prekinis ženklas - SoliTek), tvariai gaminanti saulės modulius - jų gamybai naudojama atsinaujinanti energija ir perdirbamos susidariusios atliekos, duženos.


Interneto laimėtojas - jau minėta mažoji bendrija "Tvaru Kvadratu" (prekinis ženklas - Sustain Academy).

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai