Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip keičia politiką artėjantys rinkimai?

2023-11-08, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Rudenio vėjai pučia ir politikoje. NT mokestis, panašu, supriešino valdančiuosius. Laisvės partijos retorika tokia, kad, atrodo, kaip apskritai dar galima dirbti koalicijoje. Kaip sakė Vytautas Mitalas – jis neprisimena partnerių, su kuriais tektų dirbti tokiomis sąlygomis. Ryškėja kandidatų į prezidentus kontūrai. Jų vis daugiau ir daugiau. Ingrida Šimonytė sakė, kad būtų kitokia nei dabartinis vadovas. Nors pačių partijų reitinguose ir personalijų vertinimuose permainų nedaug. Ant plauko kybo Petro Gražulio ir Remigijaus Žemaitaičio Seimo karjeros, ketina jungtis Darbo partija ir Laisvė ir teisingumas, prezidentas siūlo daugiau paramos vaikus auginančioms šeimoms ir pensijų fondų pokyčius.

Diskutuoja: Vytauto Didžiojo universiteto prof. Lauras Bielinis ir Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai