Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip gyvensime kitąmet?

10.22 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Vyriausybė antradienį teiks Seimui 2020 metų biudžeto projektą. Jame atsidūrė daug diskusijų sukėlę 3 nauji mokesčiai: bankams, prekybos tinklams ir automobilių taršos bei siūlymai mažinti lengvatas ūkininkams, didinti NT mokesčio bazę. Numatyta kiek didės pensijos, vaiko pinigai bei atlyginimai. 

Finansų ministras sako, kad ateinančių metų biudžetas yra realistinis ir subalansuotas, o daugiausia lėšų bus nukreipta skurdo mažinimui.  Tuo tarpu verslą gąsdina Vyriausybės užmojai kaitalioti mokesčius ir ieškoti pinigų ne ten, kur jų iš tikrųjų yra. Kiek mums visiems kainuos gerovės valstybė?

Laidoje dalyvauja premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, Biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas ir Lietuvos Laisvosios rinkos instituto ekspertė Indrė Genytė-Pikčienė.

Komentarai


Naujausi epizodai