Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip draudimų politika veikia Lietuvos verslą?

09.27 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Alkoholio prekybai bei reklamai Lietuvoje taikoma griežta kontrolė. Prieš kelerius metus amžiaus riba, nuo kurios galima įsigyti ir vartoti alkoholinius gėrimus buvo pakelta iki 20 m. Taip pat uždrausta visa reklama ir sutrumpintas tokių gėrimų pardavimo laikas. Reklamos draudimas Lietuvoje taikomas ir tabako gaminiams.

Tačiau panašu, kad perdėta kontrolė turi ir neigiamų pusių. Pavyzdžiui, problematiką dėl reklamos ir informavimo atskyrimo akcentuoja ir teisininkai. Diskutuojama, ką apie alkoholio ir tabako vartojimą gyventojams galima žinoti, o ko – nevalia, ar teisiniai išaiškinimai yra pakankami. Keliami klausimai, kaip vartotojams priimti informuotą sprendimą, jei informacijos – nėra.

Diskutuoja: Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Linas Slušnys, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas, „Vyno klubo“ įkūrėjas Arūnas Starkus, advokatų kontoros TGS Baltic patarėja Aleksandra Fedotova.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai