Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Įtakingiausi Lietuvoje – jėgos struktūrų darbuotojai: ką tai reiškia?

2022-09-16, Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai per Lietuvą nuvilnijo įtakingiausiųjų rinkimai. Buvo renkami įtakingiausi politikai, ekonomistai, visuomenininkai, pop kultūros veikėjai. Tačiau labiausiai nustebino įtakingiausio tarnautojo rinkimai. Visas pirmas vietas užėmė jėgos struktūrų vadovai. Pirmasis – VSD vadovas Jauniškis, antrasis – STT vadas Bartkus, trečiasis – policijos vadas Požėla ir ketvirtasis – kariuomenės vadas Rupšys. Įdomiausia, kad beveik iš šimto kandidatų, tarp kurių – Vyriausybės ir prezidento patarėjai, bankų ir tarnybų vadovai, advokatai, teismų pirmininkai ir net ligoninių vadovai, jėgos tarnybų vadovus įtakingiausiais išrinko visuomenės elitas. Pašios tendencijos stebimos jau kelintus metus iš eilės – jėgos struktūrų vadovai įtakingiausiais renkami nuolat, su nedidelėmis korekcijomis. Ką tai reiškia?

Diskutuoja: politikos apžvalgininkas, buvęs saugumo vadovas Mečys Laurinkus ir politikos apžvalgininkas, psichologas Ginas Dabašinskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai