Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai nauja turto vertinimo tvarka atvers duris korupcijai?

2023-02-02, Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Lietuvos turto ir verslo vertintojų bendruomenė su nerimu stebi jos profesinės veiklos reglamentavimo revoliuciniam revizavimui skirtą teisėkūros iniciatyvą ir negali sutikti su ekspertų bei vertintojų bendruomenės nuostatas, jos teigimu, ignoruojančiu Finansų ministerijos pateiktu Privalomojo turto ir verslo vertinimo įstatymo bei jį lydinčiais teisės aktų projektais. Šie projektai, anot turto ir verslo vertintojų, nesprendžia Lietuvos turto ir verslo vertinimo sektoriuje esančių problemų, o jas tik užšaldo ir pagilina. Be to, kai kurios siūlomos nuostatos, jų nuomone, atveria duris korupcijai, prieštarauja tiek nacionalinės, tiek europinės teisės normoms.

Diskutuoja: korporacijos „Matininkai“ vadovas Kęstutis Kristinaitis, Finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento direktorė Ingrida Muckutė ir Vartotojų aljanso viceprezidentas Kęstutis Kupšys.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai