Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Putinui Baltijos valstybės sukelia naktinius košmarus?

2024-02-14, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Panašu, kad Kremlius kuria informacines sąlygas galimoms hibridinėms provokacijoms Baltijos šalyse ir Sakartvele. Rusijos vadovybė vis dažniau  naudoja sąvoką „tautiečiai užsienyje“, taip tarsi pretenduodama į ypatingas privilegijas rusams, kurie net nebūtinai yra Rusijos piliečiai, tačiau gyvena už šios šalies ribų.

Vasarį Rusijos užsienio reikalų ministerija išsikvietė Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovus dėl tariamo „tinkamos šalių reakcijos nebuvimą į daugybinius Rusijos prašymus užtikrinti saugumą Rusijos Federacijos prezidento rinkimuose šių metų kovą“.

Apskritai Baltijos šalys Rusijai kliūna bet kokia proga. Ar Putinas lieja ašaras dėl to, kad neteko imperijos teritorijų, ar tiesiog nori taip grasindamas gąsdinti pasaulį? 

Laidoje diskutuoja Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas, propagandos ekspertas Mantas Martišius ir politikos apžvalgininkas Vladimiras Laučius

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai