Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Apie ką signalizuoja politiniai įvykiai?

2023-05-17, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Pergalę savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose šventusi Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) neeilinius pokyčius demonstruoja ir reitingų lentelėje, tai rodo naujausia Delfi užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ balandžio 18–27 dienomis atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Tęsiasi triukšmas dėl savivaldos lėšų. Premjerė nenori aukoti švietimo, mokslo ir sporto ministrės. Konservatoriai siūlo diskutuoti apie visuotinį šaukimą, VSD vadas atsakinėja į Seimo narių klausimus, ieškoma naujojo STT vadovo, prezidentas pasirašo solidarumo mokestį, o mokesčių sistema ir toliau kelia aistras.

Diskutuoja: Mykolo Romerio universiteto politologas Vytautas Dumbliauskas, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas Ainius Lašas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai