Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

4 procentai gynybai: kas mokės?

2024-04-03, Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Siekiant paskatinti visuomenę ir politikus susitarti dėl 4 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) siekiančio gynybos finansavimo, dalis verslo asociacijų ir įmonių jungiasi į iniciatyvą „4 procentai“.

Iniciatyvos autoriai taip pat kviečia gyventojus puslapyje www.4procentai.lt pasirašyti peticiją ir taip paraginti politikus kuo greičiau susitarti dėl 4 proc. BVP finansavimo Lietuvos gynybai.

Lietuvos verslui raginant politikus susitarti dėl 4 proc. nuo bendrojo vidaus produkto (BVP) skyrimo gynybai, prezidentas Gitanas Nausėda šia iniciatyvą vertina teigiamai, bet kelia klausimą, ar verslas yra pasiruošęs prisidėti prie šio finansavimo. Šalies vadovas pabrėžė, kad ieškant nuolatinio lėšų šaltinio gynybos tikslams, jis prioritetą teiktų didesniam verslo pelno apmokestinimui

Laidoje dalyvauja Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovas Vidmantas Janulevičius, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas Marius Dubnikovas ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai