Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žemaitijos krašto lobiai: ką įspūdingo pamatysite?

05.06 Šeštadienis 14:30
Dominyka Goldbergaitė

Laidoje lankomės Žemaitijos regione. Girdėsite apie Oginskių šeimos dvarus, paslaptingų masonų istoriją menančią koplyčią – mauzoliejų, dvarą su parku, kuriame auga egzotiniai augalai ir Grafų Tiškevičių šeimos koplyčią – mauzoliejų, lankytojams pasakojantį apie to meto aukštuomenės laidojimo tradicijas ir papročius.

Laidos pašnekovai: Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas, Plungės dvaro sodybos – Žemaičių dailės muziejaus kultūrinės veiklos vadybininkė Ingrida Šilgalytė ir Kretingos muziejaus kultūrinės veiklos vadybininkė Diana Jomantaitė–Jonaitienė.

Laida „Atrasti iš naujo" finansuojama Europos socialinio fondo veiksmų programos prioriteto „Techninė parama, skirta informuoti apie veiksmų programą ir jai vertinti" lėšomis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai