Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kovos su vėžiu realybė. Kaip gydysime vėžį po 15 metų?

10.02 Penktadienis 10:05
Ignas Klėjus

Mūsų šalyje registruojama 15 000–16 000 suaugusiųjų vėžio atvejų per metus, vaikų – 80–90 per metus. Numatoma, kad bėgant metams, vėžio atvejų tik daugės – iki 2035 metų šios ligos skaičiai išaugs penktadaliu. Akivaizdu, kad ši sveikatos problema aktualumo nepraranda dešimtmečiais, o moksliniai tyrimai nuolat bando surasti tinkamiausias gydymo priemones, nors jau šiandien vėžio diagnozė nėra mirties nuosprendis.

Apie tai, kokie esminiai moksliniai atradimai tai lėmė, apie vaikų ir suaugusiųjų vėžio skirtumus ir ar kas nors ateityje galėtų pakeisti chemoterapiją – pokalbis su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, Vaikų onkohematologijos centro vadove doc. dr. Jelena Rascon.

Laidą „Ateitis priklauso tiems“ remia „Optometrijos centras“ – išskirtinis dėmesys jūsų akims ir regėjimo korekcijai. Daugiau informacijos www.optometrija.lt

Komentarai


Naujausi epizodai