Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ūkininkai-milijonieriai: turtus sukrovė ir dosnios lengvatos

2017-03-08, Trečiadienis 17:05
Asta Lataitytė

Vyriausybės siūlymai dėl lengvatų ūkininkams likimo paaiškės iki vasaros. Taip žada finansų ministras Vilius Šapoka. Ir tikina, kad Vyriausybei užteks valios siūlyti naikinti lengvatas, nors Seime daugumą turi „valstiečiai“. Ūkininkai dabar turi apie 20 lengvatų, jomis uoliai naudojasi. Ne tik smulkieji, bet ir stambūs žemvaldžiai, kurie pajamas skaičiuoja milijonais, o mokesčius valstybei – tik tūkstančiais. Iš viso mokesčius Valstybinei mokesčių inspekcijai 2015 m. mokėjo beveik 115 tūkstančių ūkininkų ir jų partnerių – kiekvienas jų per metus vidutiniškai sumokėjo po 574 eurus. Per mėnesį tai – vos 48 eurai.

Už ką ūkininkai turi išskirtinių lengvatų – laidoje diskutuoja Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė, Seimo nariai, ūkininkai Kazys Starkevičius ir Andriejus Stančikas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai