Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tokio dydžio investicijos į savo gynybos pramonę dar neturėjom

2024-04-16, Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vyriausybės ir Vokietijos gynybos pramonės milžinės „Rheinmetall“ atstovai Vilniuje pasirašė ketinimų protokolą dėl amunicijos gamyklos Lietuvoje statybos. Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė džiaugėsi didžiausia gynybos investicija Lietuvos istorijoje, krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas kalbėjo, kad tai – viena karo Ukrainoje pamokų – kaip svarbu užsitikrinti amunicijos gamybą šalyje. 

Amunicijos gamyklą svarstoma statyti Radviliškio rajone, netoli Baisogalos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto valdomoje valstybinėje žemėje. Vyriausybės atstovai teigia, jog tai viena iš svarstomų vietų. 

Tad laidoje „Aktualusis interviu“ apie „Rheinmetall“ atėjimą kalbam su Radviliškio rajono meru Kazimieru Račkauskiu ir karybos ekspertu Egidijumi Papečkiu.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai