Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tęsiasi ekonominis nestabilumas: kas laukia gyventojų?

2023-03-16, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Europos centrinis bankas didina palūkanų normas dar puse procentinio punkto. Prognozuojama, kad paskolos gyventojams dar brangs, o ekonominė situacija ir toliau išliks grėsminga. Jungtinėse Valstijose per keletą dienų žlugo du bankai. Ekspertai nesutaria, ar tai – vienetiniai atvejai, ar visgi – didelio ir užkrečiamo pavojaus ženklas. Ciuriche įsikūrusio banko akcijos per dieną prarado daugiau nei ketvirtadalį savo vertės. Kenčia ir kiti Europos bankai. Tai keičia ir „Euribor“ prognozes. Kas vyksta ekonomikoje? Kokią įtaką palūkanų kilimas darys lietuvių finansams? Ko laukti ateinančiais mėnesiais? Į klausimus atsako Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertas Leonardas Marcinkevičius.

Antroji laidos dalis. Jungtinę Karalystę purto masiniai streikai. Mokytojai, metro darbuotojai, valstybės tarnautojai, žurnalistai, advokatai, gydytojai stabdo darbą tuo metu, kai finansų ministras pristato parengtus mokesčių ir išlaidų planus. Profesinės sąjungos nesutinka su Vyriausybės tvirtinimu, jog darbo užmokesčio kėlimas yra neįmanomas, nes paskatins infliaciją. Kas vyksta Jungtinėje Karalystėje? Nuo ko viskas prasidėjo? Ar streikai plečiasi? Kalbame su Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės nare Aušra Jokubauske.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai