Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sulaikytas Šarūnas Stepukonis. Kas toliau?

2024-02-12, Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Sulaikytas Šarūnas Stepukonis. Anot „15min.lt", įtariamasis sulaikytas šeštadienį, jį teisėsauga apklausė. Įtariama, kad šis „BaltCap" fondo partneris pasisavino daugiau nei 30 milijonų eurų. Prokurorai prašo jį suimti. Tikėtina, kad bus prašoma griežčiausios kardomosios priemonės maksimaliam trijų mėnesių laikotarpių. Ką keičia Š. Stepukonio sulaikymas? Kiek yra vilties, kad bent dalį pinigų pavyks susigrąžinti? Situaciją aptariame su advokatu Gintautu Bartkumi. 

Antra dalis. Petrui Gražuliui jau draudžiama, o Remigijui Žemaitaičiui taip pat gresia draudimas kandidatuoti į Lietuvos prezidentus. Kokios naudos sau gali siekti šie politikai ir kiek politinės įtakos jie vis dar turi, svarsto Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politologas Lauras Bielinis, jo to teiravosi Žinių radijo praktikantas Germanas Sedeika.

Nuotrauka: Julius Kalinskas/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai