Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Putiną priims Turkija – ar yra ko stebėtis?

2024-02-08, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Artimuosiuose Rytuose vėl – jau penktą kartą po to, kai „Hamas“ užpuolė Izraelį praėjusių metų spalį – lankosi Jungtinių Valstijų valstybės sekretorius Antony Blinkenas, Jungtinės Valstijos tęsia aviacijos smūgius Irake ir Sirijoje, reaguojant į tai, kad sausio gale Jordanijoje per su Iranu siejamos grupuotės išpuolį žuvo 3 Amerikos kariai. Tuo metu – nuostabą kelia vienos iš NATO sąjungininkių – Turkijos – ruošimasis jau pirmadienį priimti agresorės Rusijos vadovą Vladimirą Putiną. Ar yra ko stebėtis? Viską aptariame su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Egdūnu Račiumi.

Antroje laidos dalyje – apie Istorinėje Prezidentūroje Kaune lankytojams po 90 metų vėl atveriamą prezidento Antano Smetonos dovanų kambarį pasakoja muziejininkė, istorikė Ingrida Jakubavičienė. Ją kalbina Žinių radijo praktikantas Germanas Sedeika.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai