Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Prancūzijos prezidentas negali sau leisti susimauti dėl Ukrainos

02.07 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas susitinka su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Prieš tai Eliziejaus rūmų šeimininkas apsitarė su sąjungininkais bei Ukraina, į kurią po pokalbio su V. Putinu vyksta susitikti ir su Volodymyru Zelenskiu. Ar E. Macronas yra tas žmogus, kuriam gali pavykti išspręsti Rusijos galvosūkį? Sėkmės jam čia reikia nemenkos, likus vos porai mėnesių iki Prancūzijos prezidento rinkimų, kuriuose jis dar neatskleidė, ar sieks būti perrinktas, o padėtis Malyje vadinama E. Macrono „afrikietišku Vaterlo“. 

Apie tai kalbamės su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesoriumi Ramūnu Vilpišausku.   

Antroje laidos dalyje su Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vadove Rūta Vainiene aptariame, kaip sekėsi prekybininkams tvarkytis pirmąjį savaitgalį be galimybių paso. Ar nutįso eilės? Ar padaugėjo klientų? 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai