Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Pingančios dujos ir Kauno „Žalgirio“ duobė

2023-11-30, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) patvirtino „Igničio“ visuomenines elektros bei dujų kainas vartotojams kitų metų pirmajam pusmečiui. Dujų kaina gyventojams nuo sausio mažėja 4–7 centais. Visuomeninė elektros kaina nepriklausomo tiekėjo nepasirinkusiems gyventojams nuo sausio mažėja 0,8–1,1 ct/kWh. „Mažėjimas iš esmės sąlygotas to, kad praėjusį pusmetį, tai yra 2023 metų pirmąjį pusmetį „Ignitis“, vykdydama ir tiekdama energiją visuomeninės elektros energijos vartotojams, surinko 13 mln. eurų daugiau pajamų negu realiai kainavo elektros energija“, – sako VERT pirmininkas Renatas Pocius. Kaip taip nutiko? Jo ir klausiame. 

Antra dalis. Šįvakar laukia dar vienos Kauno „Žalgirio“ rungtynės „Eurolygoje“. Kauniečiai susitiks su Milano „Armani“ komanda. Pastaruoju metu „Žalgiriui“ – nelinksmos dienos. Nubaustas pralaimėjimais buvo ne tik užsienio komandų, bet ir Klaipėdos „Neptūno“, kuris kauniečius užmėtė tritaškiais. Atrodo, kad dėl čempionų titulo teks išlieti nemažai prakaito, nes dabar LKL lentelės viršuje – Vilniaus „Wolves“, kurie šiame sezone jau patiesė tiek „Žalgirį“, tiek „Rytą“. Apie tai ir daugiau kalbamės su Jonu Lekšu iš „Basketnews.lt“.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai