Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Per mėnesį neliko dviejų ministrų. Ar kadencijos pabaigoje nekliba ir kitos kėdės?

2024-04-10, Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Per mėnesį neliko dviejų ministrų. Krašto apsaugos ministras – patrauktas premjerės, tuo metu švietimo ministras pasitraukė pats, argumentuodamas, kad nemato, kaip tęsti darbą su premjerės komanda. Šiai Vyriausybei nuolat skambėjo priekaištai, kad net ir susidūrus su didelėmis problemomis, ministrai nekeičiami. Ar jie pradės keistis kadencijos pabaigoje? Kiek tvirtos kitos kabineto kėdės? Ar besitraukiantys ministrai pakenks Vyriausybės reitingams, o gal kaip tik audros ministerijose atneš teigiamų pokyčių? Diskutuojame su politologu Lauru Bieliniu.

Antroji laidos dalis. Ar švietimo ministro atsistatydinimas dar gali atnešti gerų žinių švietimo bendruomenei iki Vyriausybės kadencijos pabaigos? Ką privaloma pakeisti? Klausiame žurnalo „Reitingai“ žurnalistės Jonės Kučinskaitės.

Nuotraukos: BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai