Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nobelio taikos premija – žmogaus teisių gynėjams iš Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos

2022-10-07, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Dominyka Goldbergaitė

Šiandien paskelbti bene laukiamiausieji – Nobelio taikos premijos laureatai. Premija bus įteikta baltarusių žmogaus teisių gynėjui Alesiui Bialiackiui, Rusijos žmogaus teisių organizacijai „Memorial“ ir Ukrainos žmogaus teisių organizacijai „Pilietinių laisvių centras“.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politologas Vytis Jurkonis antroje laidos dalyje paaiškina, kodėl jie nusipelnė Nobelio taikos premijos.

Pirmoje laidos dalyje – apie kitų metų valstybės biudžetą. Jam šiandien pritarė Vyriausybė. Paaiškėjo ne tik, kiek augs valstybės biudžeto pajamos, koks bus deficitas, bet ir koks yra paslaptingasis kovos su kylančiomis energijos kainomis planas. Tai Žinių radijo laidoje „Dienos klausimas“ komentavo finansų ministrė Gintarė Skaistė ir „Luminor“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai