Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Latvija užblokavo kanalą „Dožd“. Ar tai teisinga?

2022-12-08, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Nutrūksta „Dožd" kanalo transliacijos. Latvija nusprendė panaikinti nepriklausomo Rusijos televizijos kanalo „Dožd" licenciją. aiškinant, kad toks sprendimas priimtas įvertinus kanalo padarytus pažeidimus, įskaitant tai, kad nėra transliacijų garso takelio valstybine kalba, parodytas žemėlapis, kuriame Krymas pažymėtas kaip Rusijos dalis, o televizijos laidų vedėjas eteryje Rusijos kariuomenę pavadino „mūsų kariuomene". Užvirė diskusijos, ar Latvijos žingsnis – teisingas. Atsirado net ir pasiūlymų, Lietuvai priimti iš Latvijos išmestą „Dožd". Kaip vertinti šį įvykį? Diskutuojame su Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytoju Nerijumi Maliukevičiumi.

Antroji laidos dalis. Gripas sugrįžo. Net 70 proc. sergančiųjų yra vaikai, keli jau gydomi ir reanimacijoje. Ligoninės jau prašo pacientų būti kantriems, nes priėmimo skyriuose gali tekti palaukti daug valandų, taip pat baiminamasi, kad daugėjant sergančiųjų pritrūks ir lovų. Kuo išskirtinis šių metų gripas? Ar jau per vėlu skiepytis? Pokalbis su Lietuvos bendrosios praktikos šeimos gydytojų asociacijos vadovu Juliumi Kalibatu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai