Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kyjivas ir Vilnius – lūkesčiai prieš realybę

2024-04-05, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Lietuva pirks apie 3 tūkst. dronų Ukrainai ir pradeda vystyti specialią reabilitacijos nukentėjusiems kariams programą, po susitikimo su Lietuvoje besilankančiu Ukrainos premjeru Denysu Šmyhaliu, pranešė Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė. Pasak jos, Vyriausybė šiuo metu taip pat derina Lietuvos ir Ukrainos susitarimą dėl bendradarbiavimo saugumo srityje, įgyvendinantį Lietuvos prisijungimą prie G7 šalių NATO viršūnių susitikime Vilniuje paskelbtų saugumo garantijų. „Lietuva daro ne tik viską, kas įmanoma, bet, man atrodo, ir neįmanoma“, – reikšdamas savo dėkingumą kalbėjo Ukrainos politikas. Laidoje – ištraukos iš bendros premjerų spaudos konferencijos ir pokalbis su Žinių radijo laidos „Labas, Milda“ vedėja Milda Matulaityte-Feldhausen, kuri šiuo metu yra Ukrainoje.

Antra dalis. Ne kartą drąsiomis reklaminėmis kampanijomis apie Vilnių stebinęs „Go Vilnius“ paskelbė naują reklaminį klipą „Lūkesčiai prieš realybę“ (angl. „Expectations vs. Reality“), skirtą Vokietijos ir Didžiosios Britanijos rinkoms. Juo kviečia patirti netikėtai nuostabų Vilnių, laužant tamsiuosius stereotipus apie Lietuvos sostinę. Tačiau ši reklama Lietuvoje sulaukė nemažai kritikos – kad sovietiniams stereotipams per daug skiriama laiko klipo pradžioje, kad tai ne padės laužyti tuos stereotipus, o juos palaikyti. Štai pavyzdžiui, prodiuseris Laurynas Šeškus rašo, kad labai prašo stabdyti naujos reklamos sklaidą – nes „tai kenkėjiška visai inovatyviai investicijų ir partnerysčių ieškančiai Lietuvos industrijai. Dar blogiau, šiandieninėje situacijoje tai labai pavojinga, kad mes vėl būsim kvestionuojami ar esam neginčijama Europos siena ar kažkoks rytų paribys“.

Ką apie kritiką mąsto pati Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra „Go Vilnius“, mes paklausėme jos vadovės Dovilės Aleksandravičienės.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai