Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Koks Nacionalinio stadiono likimas?

2024-04-11, Ketvirtadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Viešųjų pirkimų tarnyba nustatė, kad Nacionalinio stadiono koncesinės sutarties projekto pakeitimuose trūksta kainos apskaičiavimo pagrįstumo. Dėl šios priežasties Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Vilniaus savivaldybė rizikuoja permokėti. Meras Valdas Benkunskas nurodo, kad tarnyba nepastebėjo nuolaidų, kurios buvo gautos iš koncesininko, o išvados tik parodo, kad dėl stadiono galima judėti toliau. Įmonės, atsakingos už statybas, „Hanner" savininkas Arvydas Avulis teigia, kad jei savivaldybė nuspręstų priimti tarnybos išvadas, derybos prasidėtų iš naujo. Tai, ko vertos ir ką rodo tarnybos išvados? Ar sutartis gali keistis? Klausiame Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus Adomo Bužinsko.

Nacionalinio stadiono projektą nuolat kritikuoja Seimo opozicija. Ką kitaip jie siūlo daryti? Pokalbis su Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos" nariu Luku Savicku.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai