Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia prasmė iš Baltarusijos parlamento rinkimų?

2024-02-23, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Germanas Sedeika

Baltarusijoje tęsiasi politinės žaidynės. Netrukus vyks šalies parlamento rinkimai. Baltarusijos režimo vadovas Aliaksandras Lukašenka susitikime su teisėsaugos pareigūnais kaltina Vakarų šalis, kad jos įvairiais būdais bandys destabilizuoti visuomenę praėjus rinkimams. Kas naujo Lukašenkos retorikoje, kuo šie rinkimai gali būti ypatingi ir kaip reikėtų į juos reaguoti – aptarėme visa tai su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto politikos mokslininku Aivaru Žukausku

Antra dalis. Vyriausioji rinkimų komisija gavo skundų dėl perrinkimo siekiančio prezidento Gitano Nausėdos kvietimo susitikti kavos su už jį pasirašiusiais rinkėjais. Dėl to G. Nausėda, kaip teigia, norėdamas nepažeisti Rinkimų kodekso ir nenorėdamas VRK apkrauti papildomais darbais, jis patikslino savo įrašą feisbuke. „Pasirašiusius už mane kviesiu susitikti kavinėje, ne darbo metu. Už kavą (arbatą) kiekvienas pokalbio dalyvis susimokės asmeniškai. Būsiu dėkingas, jeigu iš manęs kaip kandidato nebus atimta galimybė susitikti ir bendrauti su mane palaikančiais žmonėmis“, – rašo jis. Kaip tai vertinti? Komunikacijos ekspertas Mindaugas Lapinskas sako įžvelgiantis klaidą ir desperaciją. „Galima įsivaizduoti, kokie žaibai svaidėsi šiandien Daukanto aikštėje“, – sako jis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai