Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Rusija kaltina Baltijos šalis jos prezidento „rinkimų“ sabotavimu?

2024-02-07, Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Vieninteliu tikru Rusijos opozicijos kandidatu prezidento rinkimuose prisistatančio Boriso Nadeždino pavardė ant balsavimo biuletenių gali ir neatsidurti. Pats jis skelbė, kad Rusijos rinkimų komisiją esą rado trūkumų jo pateiktuose dokumentuose.

Tuo metu Rusija iškvietė trijų Baltijos valstybių diplomatinius atstovus, apkaltinusi bandymu sabotuoti šiuos kovą įvyksiančius rinkimus, ignoruojant Rusijos prašymus užtikrinti balsavimo apylinkių jos ambasadose saugumą. „Turime nepamiršti, kad kiekvienas rusiškas pasakymas, kuris atskrieja mūsų atžvilgiu, jis yra mums priminimas, kad mes turime sustiprinti savo saugumą“, – komentavo tai užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. 

Aktualijas aptariame su politikos analitiku, „Substack" kanalo „Mariaus Laurinavičiaus analitika" įkūrėju Mariumi Laurinavičiumi

Antroje laidos dalyje klausykitės: Vilniuje erotinių šokių klube buvo rastas Kazio Morkūno vitražo šedevras. Kaip jį atrado ir kuo jis yra išskirtinis, pasakojo Vilniaus dailės akademijos dėstytojas Žydrūnas Mirinavičius. Jį kalbina Žinių radijo praktikantas Germanas Sedeika. 

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai