Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl Jungtinės Tautos gina sovietinius paminklus?

2022-10-05, Trečiadienis 17:05
Tomas Loiba

Jungtinių Tautų žmogaus teisių komitetas gina sovietinį memorialą Antrojo pasaulinio karo kariams, kuris stūkso Vilniaus Antakalnio kapinėse. Sostinės valdžia buvo užsimojusi skulptūras nukelti jau rudenį, bet darbus atideda. Ministerija komiteto sprendimą apskundė. Bet ar apgynus vienas skulptūras būtų apgintos visos? Diskutuoja Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas ir teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska.

Antra tema: Nobelio premiją už pasiekimus chemijoje gavo trys mokslininkai – Carolyn R. Bertozzi, Morten Meldal ir K. Barry Sharpless. Jų atradimai padės vaistus padaryti veiksmingesnius ir sumažinti šalutinius poveikius. Vienas premijos laureatų – K. Barry Sharpless – premiją gaus jau antrą kartą. Be to, yra lankęsis ir Lietuvoje. Pokalbis su chemijos mokslų daktaru, prof. Albinu Žilinsku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai